Чистый воздух необходим для людей пожилого возраста
Чистый воздух необходим для людей пожилого возраста
11 апреля, 2019
Лечение пролежней
Лечение пролежней
15 мая, 2019

Приватний будинок престарілих в Києві

Приватний будинок престарілих
 
 
 
 
 

«Чи може замінити приватний будинок для людей похилого віку «Срібний Вік» нашій мамі або бабусі їхню рідну домівку?», – це питання чи не кожного дня ставлять нам на співбесідах відвідувачі, яким потрібно забезпечити якісний постійний догляд за літніми батьками або старенькими родичами.

Занепокоєння наших відвідувачів цілком зрозуміле, адже для багатьох людей словосполучення «дім престарілих» асоціюється з обшарпаною будівлею, похмурими обличчями старих та безкінечними сірими днями на лікарняному ліжку…

Звісно, рідну хату не замінить жоден будинок для літніх людей у Києві, та й в усій Україні. До того ж, зміна звичного способу життя для багатьох стареньких людей – серйозний стрес. Додамо сюди ще й стереотипи, які оточують будинок для людей похилого віку – і отримаємо ту формулу занепокоєння, яку ми намагаємося спростувати!

Наш персонал зробить усе, щоби ваша мама або бабуся якнайшвидше розпочали нове щасливе життя в нашому приватному будинку для людей похилого віку, та жодним чином не відчували, що живуть не у себе вдома. Кожен з гостей мережі пансіонатів для людей похилого віку «Срібний Вік» з перших хвилин перебування відчуває справжнє тепло та піклування з боку персоналу. Це допоможе подолати психологічні бар’єри та швидко адаптуватися до нового життя.

Приватний чи державний?

Так, ви можете подумати, що лише за гроші наш персонал такий доброзичливий, але це не так. Ми дійсно хочемо допомогти, тож перебування у нас – безцінне. А що стосується фінансового питання, то ми варті кожної копійки. адже жодна державна установа, на жаль, не здатна творити для ваших стареньких гідні побутові умови, які пропонують наші приватні будинки для людей похилого віку у Києві: «Чайка», Блакитні Озера» та «Осокорки».

Ми пропонуємо нашим гостям:

  • просторі, світлі та зручні номери з сучасними меблями (в тому числі з багатофункціональними ліжками) та усім необхідним для комфортного життя, включаючи LED-телевізори;
  • можливість жити окремо або з сусідами (від 2 до 4 людей у помешканні): у номерах для кількох гостей є окремі туалет і душ;
  • побутові умови підвищеного рівня безпеки, завдяки яким виключено ризик випадкової травми;
  • постійний догляд з боку освіченого персоналу (відеоспостереження), консультації фахових спеціалістів, швидку допомогу лікаря у разі потреби;
  • збалансоване харчування з екологічно чистих продуктів: дієта для кожного з гостей розробляється окремо, виходячи з його віку, фізичного стану та рекомендацій лікаря.

Рецептуру страв, що подають нашим гостям, розроблено фахівцями столичного Інституту геронтології імені Д.Ф.Чеботарьова НАМН України.

Приватні будинки для людей похилого віку «Срібний Вік» розташовані у тихих, чистих районах Києва та області, яких можна легко дістатись. Наші гості насолоджуються тишею, спокоєм, прогулянками на свіжому повітрі. А вечорами мешканці пансіонатів збираються разом, щоб поспілкуватись, подивитись улюблені фільми або з телевізійних новин дізнатися, що цікавого відбувається у світі.

Який державний будинок престарілих може надати такі послуги? Відповідь зрозуміла, чи не так?...

Зазначимо, що й не всякий приватний пансіонат для людей похилого віку пропонує такі умови перебування для пацієнтів, як наш «Срібний Вік».

Чому я повинен здавати батьків у пансіонат для людей похилого віку?

Дійсно, адже чи не зобов’язані ми самі піклуватись про найдорожчих людей? Як можна довірити їхнє життя та здоров’я комусь іншому?

На ці питання можна відповісти зустрічним: а чи зможете ви забезпечити постійний догляд за літніми родичами, надати їм кваліфіковану медичну і психологічну допомогу? Адже чим старшою стає людина, тим більше часу та уваги вона вимагає від оточення. Через це багато хто відчуває себе обтяженим, вимушеним відмовитися від перспективної роботи, цікавих подорожей.

Особливо гостро це відчувається, коли рідна людина починає нездужати або у неї загострюються вікові хвороби.

Приватний будинок для людей похилого віку «Срібний Вік» – це гарантія того, що близькі вам люди проведуть осінь свого життя у безпеці, під уважним наглядом команди професіоналів. А ви зможете спілкуватись з ними у зручний для вас час особисто або ж за допомогою сучасних засобів інтернет.

Ваші найдорожчі люди отримають необхідну турботу, постійне піклування, медичну допомогу та все потрібне, щоби жити у спокої та відчувати себе щасливими. А ви отримаєте можливість жити повноцінним життям, не хвилюючись, що з вашими близькими щось трапиться, коли вас не буде поруч!

 
 
 
 
 
Обратный звонок
Отправьте нам свой номер телефона и мы Вам перезвоним!×