Потрібна допомога? Телефонуйте зараз: 093-170-57-36 044-23-29-830

Київська обл., с. Зазим'я, вул. Будівельників, 23

Срібний Вік

Будинок престарілих Київ - приватний пансіонат для людей похилого віку Срібний Вік
Цілодобовий догляд та медичний супровід
Організація трансферу для хворого в пансіонат
Реабілітація та відновлення після травм або захворювань
Цікаве дозвілля і регулярні прогулянки на свіжому повітрі

ДІМ ПРЕСТАРІЛИХ СРІБНИЙ ВІК - МЕРЕЖА ПРИВАТНИХ ПАНСІОНАТІВ

Будинок престарілих "Срібний вік" -

Мережа приватних пансіонатів в Києві, розташованих за адресами:

Увага!!!
В разі зникнення мобільного зв'язку через відсутність електроенергії,

ви можете зв'язатись з нами за допомогою месенджерів Telegram, Viber! 


ЗНИЖКА НА ПРОЖИВАННЯ - 2000 грн.

Результати моніторингового візиту в приватний пансіонат для людей похилого віку «Срібний вік. Еліт »(м.Київ)

личное знакомство
забота
заселение

Переваги нашого будинку пристарілих

В першу чергу, ми любимо свою справу і усвідомлюємо його важливість, і свою відповідальність

Догляд і лікування

Літні постояльці, які страждають від вікових недуг і хронічних захворювань, отримують цілодобову допомогу досвідчених лікарів і медичних сестер. Кваліфікований персонал допомагає в реабілітації після інфарктів, інсультів, онкологічних операцій. Для хворих з обмеженими можливостями створені спеціальні умови.

Знання та навички

Наші будинки престарілих в Києві і області використовують в роботі кращі досягнення геронтології і практики догляду за літніми людьми. На основі власного накопиченого досвіду ми створили систему, в якій побутовий комфорт поєднується з найпередовішими медичними технологіями.

Постійна опіка

Сучасні технічні засоби дозволяють нашому персоналу контролювати стан постояльців 24 години 7 днів на тиждень. Системи зворотного зв'язку забезпечують швидку реакцію на потреби літніх людей. Цілодобово наші гості отримують допомогу будь-якого типу - медичну, побутову. Чуйний персонал допомагає впоратися з труднощами фізичного і психологічного характеру.

Постійний зв'язок з близькими

У разі, коли рідні наших постояльців не можуть особисто приїхати в наш пансіонат для людей похилого віку в Києві, ми забезпечимо сеанс відеозв'язку. Під час спілкування родичі можуть з'ясувати, як почувають себе близькі, наскільки їм комфортно. Команда кожної філії завжди знаходиться на зв'язку, щоб повідомити родичам про стан здоров'я постояльців і надати консультацію.

Вибір місця проживання

Тим, хто шукає будинок для людей похилого віку в Києві недорого і в зручному місці, пропонуємо кілька локацій в безпечних, екологічно чистих зонах:
- пансіонат «Чайка» (Святошино);
- пансіонат «Осокорки» (вул. Центральна);
- пансіонат «Блакитні Озера» (Підгірці, Київська обл.).
Можна вибрати той пансіонат для людей похилого віку, в який буде зручно добиратися, щоб провідувати своїх рідних.

Трансфер

При необхідності, ми організуємо доставку постояльців в обраний будинок престарілих в Києві або області. Поїздки комфортні і безпечні. Це дуже зручно в разі, якщо літня людина не має можливості самостійно пересуватися. Для тих, хто не знає Київ, трансфер полегшить проїзд до місця призначення.

Отримайте швидкий розрахунок вартості проживання

Отримати розрахунок

Сообщим стоимость по номеру телефона

або ж телефонуйте за номером: 093-170-57-36

Про Нас

Будинок престарілих "Срібний Вік" ось уже понад 6 років задає найвищі стандарти якості на ринку надання послуг з догляду за людьми похилого віку та з обмеженими можливостями.

Завдяки довгостроковому досвіду опіки над людьми похилого віку, ми зуміли вибудувати ідеальну єдину модель роботи по догляду за представниками похилого віку. Наші постояльці відчувають себе максимально комфортно і безпечно завдяки не тільки високому професіоналізму, а й сімейної теплій атмосфері, яку створює наша команда.

Ми щодня старанно працюємо над тим, щоб прищепити українському суспільству стійке розуміння того, що "будинки пристарілих" - це не страшний вирок, а престижний сервіс кваліфікованої опіки над тими, хто цього потребує.

Забезпечуємо кваліфікований догляд та реабілітацію

НАШІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

Будинок пристарілих в Києві - на базі наших приватних будинків престарілих в Києві створено сучасний консультаційний центр, в якому кожен постоялець може безкоштовно отримати консультацію від фахівців в області: · офтальмології; · невропатології; · кардіології; · гематології; · психіатрії та інших. Консультантами нашої мережі "Будинок пристарілих Срібний Вік" виступають професора і кандидати медичних наук. Це стало можливо завдяки тому, що у нас єдині приватні будинки престарілих в Україні, які співпрацюють з Національною медичною академією імені П.Л.Шупика. Крім цього, є й інші переваги, завдяки яким приватний будинок престарілих «Срібний Вік» користується заслуженою повагою і довірою.

Інсульти / Інфаркти

Подбаймо про ваших близьких після перенесених інсультів або інфарктів в будинку престарілих"Срібний Вік". У програму реабілітації входить перегляд режиму і раціону харчування, відмова від шкідливих звичок, залучення до лікувальної фізкультури і інші відновлювальні заходи, що дозволяють продовжити життя пацієнта і знизити ризик повторних інсультів і інфарктів

Альцгеймера / Паркінсона

Забезпечимо спеціальний догляд за людьми, що страждають хворобами Альцгеймера або Паркінсона в будинку пристарілих. Для цього важливо створити комфортну і безпечну середу, встановити режим, підтримувати незалежність пацієнта, щоб він якомога довше зберігав соціальні навички і почуття власної гідності.

Хвороби опорно-рухового апарату

Подбаймо про літніх людей з такими хворобами, як парези, контрактури. Організуємо допомогу у виконанні дій з самообслуговування, розробимо режим дня, що включає в себе посильну рухову активність в будинку престарілих.

Деменція / Слабоумство

Допоможемо вашим рідним при пристарілих порушеннях мозкової, неврологічної і психічної діяльності - старечої деменції. Надамо якісну допомогу для забезпечення гідного життя з використанням особистісно-орієнтованого підходу, з урахуванням фізичних і духовних потреб літньої людини.

Нетримання / Енурез

Гарантуємо делікатне догляд за людьми з набутими проблемами сечовипускання, забезпечимо оптимальні побутові умови для зняття психогенного і стресового компонента. Проконтролюємо прийом лікарських препаратів, навчимо навичкам самообслуговування і використання засобів гігієни в умовах, що змінилися рефлексів.

Онкозахворювання

Надамо спеціальний чуйний догляд для онкохворих, а також допомога в реабілітації після хірургічних втручань. Зробимо все, щоб позбавити пацієнтів не тільки від фізичної, а й від душевного болю, щоб вони могли радіти кожній хвилині свого життя.

Хвороби похилого віку

Надамо допомогу літнім людям з хворобами серцево-судинною системою і проблемами шлунково-кишкового тракту, яка включає в себе комплекс заходів в будинку для літніх людей, спрямованих на поліпшення самопочуття і підвищення якості життя при хронічних, довгостроково поточних захворюваннях.

Цукровий діабет

Забезпечимо правильний догляд літнім людям з різними типами цукрового діабету, що включає в себе при знаходженні в будинку престарілих: регулярний моніторинг стану пацієнта, контроль рівня цукру в крові, розробку дієти, організацію раціонального режиму дня.

Артрит / Подагра

Подбаймо про літніх людей, які страждають хворобами суглобів. Проведемо всі необхідні реабілітаційні заходи, організуємо правильний руховий режим, заняття лікувальною фізкультурою під наглядом фахівця, розробимо спеціальну дієту в рамках перебування в будинку для літніх людей.

Будинок престарілих "Срібний Вік"

Унікальна програма співпраці


Укладено договір з Національною Медичною Академією післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика


Будинок престарілих "Срібний Вік" в рамках співпраці з Національною Медичною Академією післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, всі підопічні нашої мережі пансіонатів мають унікальну можливість абсолютно безкоштовно отримувати висококваліфіковану медичну консультацію від найкращих профільних фахівців країни: офтальмолог, ЛОР, невропатолог, психіатр, кардіолог, гематолог, акушер-гінеколог. Безкоштовні консультації проводять професори і кандидати медичних наук. на базі пансіонатів "Срібний Століття" заснований науково-медичний центр допомоги людям похилого віку.

 

 

УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ В БУДИНКУ ПРИСТАРІЛИХ

ГАРАНТУЄМО МАКСИМАЛЬНЕ БЛАГОУСТРІЙ ВАШИХ БЛИЗЬКИХ

ПРОЖИВАННЯ

Ідеальна обстановка для гідного життя Ваших літніх рідних

Мета і місія мережі пансіонатів для престарілих "Срібний Вік" прищепити в Україні світову культуру догляду за людьми похилого віку та на своєму прикладі продемонструвати максимальний рівень сервісу і якості побутових умов для людей на схилі років. Кожен із наших уповноважених представників комплексів пансіонатів для літніх людей, обладнаний усіма зручностями і гранично

безпечними умовами для комфортного проживання, ефективного медичного супроводу та захоплюючого проведення дозвілля. Ми пропонуємо проживання в пансіонаті в 1-2-4-3-місних номерах підвищеного комфорту в наших філіях приватних будинків престарілих в Києві та Київській області:

У кожному комплексі, розташованому в мальовничому місці, далеко від шуму міської суєти, враховані всі сучасні вимоги до дизайну і функціональності, що дозволило створити комфортне середовище для проживання людей в літньому і похилому віці, для повноцінного спілкування і безтурботного відпочинку. У всіх будівлях мережі пансіонатів, спроектованих за принципом безбар'єрного простору, дотримані чинні норми пожежної та санітарної безпеки. Власна закрита територія для прогулянок і відпочинку створює атмосферу спокійної і розміреного життя.

Інтер'єри затишних житлових кімнат, дозвіллєвих зон і громадських приміщень продумані до дрібниць з точки зору безпеки та зручності користування літніми людьми. Широкі дверні прорізи, пандуси, зручна навігація, відсутність сходинок і порогів - все це сприяє створенню доступного середовища проживання абсолютно нової якості, до нового сценарію поведінки і психологією сприйняття простору, що відповідає сучасним пенсіонерам з їх підвищеними вимогами до комфорту.

Містка і простора їдальня, гарний інтер'єр обіднього залу, зручні меблі та хороший посуд - все це створює по-справжньому затишну, майже домашню обстановку, яка так необхідна літнім людям.

Постояльці розміщуються в номерах з урахуванням фізичного стану та особливостей характеру:
 • постояльці, здатні до самообслуговування;
 • колясочники;
 • лежачі пацієнти;
 • хворі з деменцією, хворобою Альцгеймера, Паркінсона.

Максимум комфорту і здорове харчування

Збалансований раціон - запорука міцного здоров'я
1

Коли людина переступає поріг срібного віку - 60-65 років, в його організмі починають відбуватися певні зміни - сповільнюється процес обміну речовин, потрібно більше часу на перетравлення їжі. На думку фахівців, правильне харчування дозволяє знизити темпи старіння і запобігти патологічне старіння.

2

Для людей похилого віку в підставі стандартної піраміди харчування лежить вода. Згідно з рекомендаціями лікарів-дієтологів, в похилому віці людина повинна вживати не менше 8 склянок води або іншої рідини в добу. Вуглеводи - основна складова енергетичного обміну. Білки є транспортувальниками ліків. Жири літній людині необхідні в мінімальній кількості, оскільки зловживання ними може привести до розвитку атеросклерозу. Для старіючого організму дуже важливі мінерали і вітаміни, які підтримують обмін речовин.

3

У пансіонаті «Срібний Вік» є власний харчоблок, а також містка і простора їдальня з зручними меблями і красивим посудом. Позитивні емоції, які виникають у постояльців від спілкування з однолітками за загальним столом, роблять позитивний вплив на формування правильного ставлення до харчування.

4

Кожен день кухарі пропонують смачне, різноманітне, а найголовніше, здорове харчування. Всі страви готуються під суворим контролем, тільки зі свіжих продуктів від перевірених постачальників і повторно не підігріваються. Обов'язково проводиться бракераж їжі.

Меню дня, збалансоване за кількістю білків, жирів і вуглеводів, складається дієтологом на основі рекомендацій фахівців Інституту геронтології імені Д.Чеботарьова НАМН України та з урахуванням потреб людей похилого віку, стану їх здоров'я та індивідуальних особливостей. Відповідно до медичних показань, для деяких постояльців розробляється спеціальне меню. Для тих, у кого є складнощі з пережовування, їжа перемелюється. Для хворих на цукровий діабет накривається окремий стіл, лежачим пацієнтам їжа подається в кімнату.

5

Багато літніх людей досить вибагливі, тому кухаря пансіонату для людей похилого віку намагаються дотримуватись найвищих стандартів, готувати з душею, щоб кожен гість був не тільки ситий, але і задоволений їх роботою. Якщо у літньої людини помітно знижується апетит, запрошується доктор для проведення огляду та консультації, оскільки це може бути симптомом якого-небудь захворювання.

6

Подбали ми і про дозвілля для наших гостей: вони мають можливість проводити час за настільними іграми, читанням, переглядом телепрограм і кінофільмів.

Зберігати бадьорість і запас життєвих сил допоможе грамотно збалансоване харчування. Щоденне меню розроблено на основі рекомендацій фахівців Інституту геронтології імені Д.Чеботарьова НАМН України. Для кожного з постояльців наші фахівці підберуть дієту з урахуванням його діагнозу та рекомендацій лікаря. При необхідності, складається індивідуальне меню. Для приготування ми використовуємо тільки якісні продукти, що пройшли лабораторну перевірку. Гостям, обмеженим в рухах, наш персонал допоможе поїсти і прибрати за собою.

7

У будинку престарілих "Срібний вік" грамотно організований побут для літніх людей і він не менш важливий, ніж медичне обслуговування. Гості кожного з наших філій користуються всіма необхідними зручностями. У номерах встановлена сучасні меблі безпечної конструкції, яка зручна і безпечна для людей похилого.

Отримайте більше інформації, звернувшись до нашого чергового лікаря за контактними телефонами.

Також ви можете замовити зворотний дзвінок і записатися на безкоштовну консультацію на сайті «Срібного Віку».

Консультація

або ж телефонуйте за номером: 093-170-57-36

Будинок престарілих - Чому варто вибрати саме приватний пансіонат?

Будинок престарілих "Срібний Вік" в Києві - це мережа приватних пансіонатів, куди все більше українців влаштовують своїх літніх родичів. Зростаюча популярність таких пансіонатів заснована на високому рівні сервісу і медичного обслуговування, які неможливо забезпечити в домашніх умовах. Людям у віці, обтяженим недугами, допомога і турбота потрібні постійно. В такій установі, як будинок престарілих в Києві «Срібний Вік», їм забезпечений цілодобовий догляд, максимальний комфорт і ефективне лікування.

Відзначимо, що наш будинок престарілих в Києві недорого оцінює проживання в пансіонатах «Срібний Вік».

Наші гості отримують комплекс послуг, в який входять:

 • високоякісне побутове обслуговування;
 • професійні лікарські послуги;
 • психологічна допомога.

Тільки приватний будинок престарілих може забезпечити постійний комплексний догляд за людьми похилого віку. Особливо для тих, хто потребує цілодобового медичного нагляду.

Команда «Срібного Віку» робить все, щоб наші гості відчували себе комфортно фізично і психологічно. Поступаючи в наш будинок для людей похилого віку в Києві, вони занурюються в затишну атмосферу дружної і турботливою сім'ї.

ДОЗВІЛЛЯ

Для організації дозвілля гостей пансіонат для пенсіонерів «Срібний Вік» залучає досвідчених психологів, які складають програму розваг для літніх людей. Потрапляючи в наш приватний пансіонат для людей похилого гості відразу виявляються залучені в активне, насичене соціальне життя дружної родини «Срібного Віку». Кожен день наповнений цікавими подіями, які стають джерелом духовної енергії наших гостей. вони:

 • грають в настільні ігри;
 • дивляться улюблені фільми і телепрограми;
 • займаються рукоділлям.

Великий вибір книг і періодики не дасть нудьгувати нікому.

Пансіонат для літніх людей в Києві стає місцем, де вони зустрічають нових друзів, розширюють коло спілкування, отримують нові знання, обмінюються інформацією. Гостям «Срібного Віку» надані можливості для творчої та духовної реалізації. Це допомагає повернути інтерес до життя, фізичну активність.

Зміцненню здоров'я сприяють прогулянки на свіжому повітрі, активні ігри. Кожен наш пансіонат для людей похилого віку - «Осокорки», «Чайка», «Блакитні Озера» або «Бортничі», - розташований в тихому і спокійному районі Києва, де ніщо не заважає вашим літнім близьким безтурботно проводити час.

Догляду за літніми людьми

Пройшовши довгий життєвий шлях, кожна людина стикається з проблемами пристарілого віку. Що необхідно літнім людям, щоб гідно зустріти старість? Увага і любов близьких, спілкування, можливість жити цікаво і іноді побути наодинці зі своїми думками, спогадами.

Догляд за людьми похилого віку вимагає соціального підходу, великих медичних знань, великого досвіду і навичок, відповідальності та терпіння. Все це може запропонувати пансіонат для престарілих «Срібний Вік». Це те місце, в якому ваша близька і рідна людина зможе комфортно провести свою старість. Ми впевнені, що увага, турбота і доброта - найкращі ліки від багатьох недуг, і готові простягнути руку допомоги всім нужденним.

Приватний пансіонат для людей похилого віку в Києві здійснює професійний догляд і надаємо допомогу в реабілітації постояльців з різними хворобами:

 • Альцгеймера і Паркінсона;
 • дископатия;
 • перелом шийки бедра;
 • цукровий діабет;
 • психоневрологічні захворювання, депресія;
 • догляд після інфаркту і інсульту;
 • догляд після хірургічних операцій;
 • догляд за лежачими і малорухомими хворими.
Головне завдання пансіонату - турбота про людей старшого покоління. Ми реалізуємо сучасний підхід до догляду за літніми постояльцями і надаємо медичні послуги. Тут люди похилого віку відчувають себе, як вдома.

Консультація

або ж телефонуйте за номером: 093-170-57-36

Перелік послуг, що надаються

Пансіонат для літніх людей в Києві гарантує надання повного комплексу послуг з догляду за людьми похилого віку:

 • щоденне вологе прибирання кімнат;
 • підтримання комфортної температури;
 • зміна постільної і натільної білизни;
 • допомога в здійсненні гігієнічних процедур;
 • повноцінне харчування і допомогу в прийомі їжі;
 • супровід на прогулянках;
 • регулярний огляд профільних лікарів;
 • цілодобове спостереження;
 • моніторинг життєво важливих показників здоров'я;
 • контроль прийому і дозування лікарських препаратів;
 • здійснення сестринських маніпуляцій;
 • надання першої допомоги;
 • виклик швидкої допомоги.

У кожній кімнаті є кнопка виклику персоналу, тому літні люди можуть бути впевнені, що їм нададуть своєчасну допомогу в будь-який час доби.

Всі будинки для літніх людей «Осокорки», «Чайка», «Блакитні озера» мережі пансіонатів «Срібний Вік» розташовані в мальовничих районах з чистим повітрям, далеко від міської суєти.

Сучасний приватний будинок престарілих

1

«Срібний Вік» - це сучасний приватний будинок престарілих, створений для того, щоб забезпечити вашим близьким комфортну старість. Ми маємо в своєму розпорядженні красивою і доглянутою територією, яка ідеально підходить для неспішних прогулянок на свіжому повітрі. Тут постояльці можуть відпочити в затишній альтанці і випити чашечку чаю.

2

Адаптований режим дня, збалансоване харчування, для кожного постояльця складається індивідуальне меню з урахуванням його медичного діагнозу, самопочуття і переваг. Харчування повністю відповідає потребам людей похилого віку.

3

Особлива увага приділяється підбору персоналу. Помістивши людини похилого віку в приватний хоспіс, його родичі можуть бути впевнені, що його будуть оточувати тільки доброзичливі, чуйні і чуйні люди. Досвідчені доглядальниці, які пройшли спеціальне навчання, не тільки допоможуть прийняти душ, одягнутися і дійти до їдальні, але і уважно вислухають, принесуть їжу в кімнату, при необхідності, викличуть лікаря.

4

Всі кімнати обладнані сучасними адаптивної меблями. Окремо передбачені коляски, ходунки та спеціальні ліжка з протипролежневі матраци для лежачих хворих і постояльців, обмежених в русі. В залежності від побажань, приватний пансіонат для людей похилого віку пропонує на вибір 1-2-3-4-місні кімнати з комфортними умовами і всім необхідним для постійного проживання постояльців.

5

У приватному пансіонаті для людей похилого віку регулярно проводяться цікаві заходи, організовуються перегляди улюблених телепередач і фільмів, прогулянки на свіжому повітрі, настільні ігри, гімнастика. Крім того, кожному новому гостю надається психологічна підтримка для якнайшвидшої адаптації і позбавлення від стресу, викликаного змінами в звичному укладі життя.

Персонал будинку престарілих

Забезпечити гідну старість, здоров'я і душевний спокій батькам - завдання першорядної важливості для кожної людини. Догляд за людьми похилого віку - це робота, яку так непросто вести в домашніх умовах. До того ж, багато хто з них страждають важкими захворюваннями - хворобою Альцгеймера, деменцією, дезорієнтовані, маломобільні, і практично повністю втратили здатність до самообслуговування, тому потребують медичного та психологічний супровід.

Їм потрібне лікування і допомогу фахівців. При правильному догляді і підході навіть люди з дуже серйозними психічними розладами і зі схильністю до агресії, такими як хвороба Піка, можуть соціалізуватися і спокійно жити в суспільстві.

Будинок для престарілих «Срібний Вік» готовий простягнути руку допомоги всім нужденним.

Критерії вибору персоналу

Основними складовими комфортного проживання людей похилого віку є: якісні послуги, професійний догляд, увага і турбота персоналу. У нашому пансіонаті для людей похилого віку підбору співробітників приділяється першочергова увага.
Тут працюють доброзичливі і відповідальні люди - це доглядальниці, медсестри, лікар, психолог-аніматор, дієтолог. В їх обов'язки входить:
 • надання необхідної допомоги в період адаптації;
 • забезпечення чистоти і порядку в приміщеннях;
 • послуги доглядальниці;
 • цілодобовий догляд за інвалідами та людьми похилого віку, не здатними до самообслуговування - годування, особиста гігієна, медичні процедури;
 • розробка меню, приготування їжі, сервірування столу;
 • медичний супровід - огляд лікаря, моніторинг здоров'я, проведення реабілітаційних заходів;
 • створення сприятливого психологічного клімату, організація дозвілля та комфортних умов для проживання.

Для помічниць по догляду важливі особистісні якості: доброта, ввічливість, люб'язність, уважність, стресостійкість і відсутність дратівливості. Всі наші доглядальниці не тільки мають необхідний досвід і знання, а й мають милосердям, душевною теплотою і повагою до похилого віку. Їх не лякає щоденна важка, інтенсивна, емоційна робота.

Наші медсестри проходять обов'язкове навчання навичкам роботи з людьми похилого віку. Гаріатрична медсестра в будинку для літніх людей - це людина, яка щодня спостерігає за пацієнтом і приймає життєво важливі рішення, хоча і не ставить діагнози і не призначає лікування.

Атмосфера в будинку для літніх людей

Комфортні умови, якісне харчування, доброзичлива атмосфера і спілкування - це саме те, що потрібно людині в літньому і похилому віці.

У стінах будинку престарілих «Срібний Вік» люди похилого віку зможуть знайти те, про що мріяли - спокій і впевненість. Ми намагаємося відтворити таке середовище, в якій кожен постоялець буде відчувати себе комфортно. Тут він забуде про самотність і перестане вважати себе тягарем для близьких.

Будинок пристарілих Київська область знаходиться в тихому затишному місці, дістатися до якого можна як на власному автомобілі, так і громадським транспортом. До послуг постояльців 1-2-3-4-місні номери, велика упорядкована прибудинкова територія, доглядальниці і медсестра.

Люди похилого віку починають свій день з ранкової зарядки, в гарну погоду вона проводиться на свіжому повітрі. У пансіонаті добре організоване дозвілля, тому постояльцям не доводиться нудьгувати. Вони дуже люблять малювати, розгадувати кросворди, грати в настільні ігри та співати пісні, адже, як відомо: пісня не тільки будувати, але і жити допомагає. Після декількох місяців проживання вони помічають поліпшення здоров'я, нормалізацію тиску, поліпшення апетиту і регулярність роботи кишечника, а деякі в буквальному сенсі стають на ноги.

Будинок для престарілих дає можливість людям срібного віку продемонструвати свої творчі здібності і відкрити в собі нові таланти.

Консультація

або ж телефонуйте за номером: 093-170-57-36

Скільки коштує стаціонар для літньої людини, і як формується ціна?

Ціна будинку престарілих

Вартість проживання залежить від декількох факторів:

 • ступеня самостійності людини;
 • комфорту кімнати;
 • наявності додаткових медичних послуг;
 • кількості осіб, що проживають в кімнаті.

Будинок престарілих в Києві пропонує недорого послуги з догляду за вашим літнім родичем. Ми приймаємо гостей з деменцією, хворобами Альцгеймера, Паркінсона, з переломом шийки стегна, цукровим діабетом, онкологією, а також хворих на реабілітацію після інфаркту, інсульту, хірургічних операцій.

Реабілітація в пансіонаті

У будинку престарілих «Срібний Вік» медичні сестри, доглядальниці, лікарі і психологи допомагають пройти реабілітацію літнім людям, що страждають важкими недугами. Наш пансіонат створений для того, щоб вони не боялися своїх хвороб і були впевнені, що якісна професійна допомога завжди поруч 24/7.

Пансіонат обладнаний з урахуванням усіх особливостей життя старшого покоління з різними віковими недугами. Тут організована безбар'єрне середовище, що забезпечує свободу переміщення і комфорт залежних людей похилого віку.

Є повністю адаптовані санвузли та функціональні ліжка спротівопролежневимі матрацами для немобільних підопічних.

Ми приймаємо гостей з будь-якими захворюваннями і надаємо широкий спектр послуг, що включає в себе:

 • відновлення здоров'я після операції;
 • догляд за лежачими хворими та людьми похилого віку;
 • догляд після перелому шийки стегна;
 • догляд за людьми похилого після травм;
 • відновлення після інсульту і інфаркту;
 • лікування пролежнів;
 • лікування старечої деменції.

Для відновлення здатності до самообслуговування таким людям необхідна фізична, психологічна та соціально-побутова реабілітація. Ми здійснюємо кваліфікований догляд за людьми з обмеженими можливостями і інвалідами, контролюємо прийом ліків, виконання приписів лікаря, проводимо заняття з відновлення втрачених функцій і здійснюємо сестринські маніпуляції.

У нашому пансіонаті будь-які хвороби не страшні. Завдяки застосуванню нових підходів, спеціальному обладнанню та допомоги кваліфікованих фахівців - лікарів, психологів, масажистів, логопедів, у літніх людей з'явилися додаткові можливості в процесі реабілітації.

У нашому пансіонаті старі отримують все, що необхідно в їх срібному віці:

 • увагу і турботу;
 • комфортні умови проживання;
 • догляд після перелому шийки стегна;
 • доброзичливу атмосферу;
 • професійний догляд;
 • своєчасну медичну допомогу;
 • розмірений розпорядок дня;
 • прогулянки на свіжому повітрі;
 • цікаве дозвілля;
 • спілкування з однолітками.
Будинок для престарілих «Срібний Вік» - найкраще місце в Києві та Київській області для відновлення здоров'я літніх людей. У нас постояльці перестають боятися старості і не відчувають себе самотніми, оскільки живуть наповненим життям. Багато, у кого були проблеми з пересуванням і промовою, знову починають ходити і говорити.

Пожежна безпека

У нашому будинку престарілих дотримані всі заходи пожежної безпеки.

Встановлено протипожежна сигналізація, яка виявляє загоряння на початковій стадії і передає сигнал тривоги на пульт протипожежної охорони, запускає програму оповіщення людей, а також приводить в дію систему димовидалення. Це система швидкої і автоматизованої реакції на виникнення вогнища пожежі або задимлення, виявленого спеціальними датчиками.

Ми регулярно проводимо інструктажі персоналу будинку престарілих з пожежної безпеки. На всіх поверхах розміщені плани евакуації при пожежі, об'єкт, задекларований в базі ДСНС. Сигнал про пожежу виведений на пульт цілодобового спостереження з реагуванням пожежної команди, є всі накази та інструкції.

Питання і Відповідь

 • Який перелік документів для оформлення в будинок престарілих?
  Копія паспорта надходить в будинок для людей похилого віку та копія паспорта супроводжуючої.
 • 🚐 Як можна приїхати в будинок престарілих?
  Своїм ходом, на таксі, скористатися послугами нашого представника по переїзду.
 • 👍 Які речі я можу з собою взяти в будинок престарілих?
  Ви можете взяти з собою будь-які речі: від особистих до предметів інтер'єру.
 • ✅ Скільки часу я можу перебувати в будинку для літніх людей?
  Від 3-х днів і до нескінченності!

Останні статті

Старече слабоумство

Одним з основних напрямків Будинки для літніх людей «Срібний Вік» є догляд за людьми похилого віку, що страждають різними важкими і невиліковними недугами, в тому числі на старече недоумство. Догляд з...
детальніше

Деменція у літніх людей

Під деменцією (в перекладі з лат. - «слабоумство») заведено розуміти важкий розлад вищої нервової діяльності, яке викликане органічним ураженням головного мозку. В першу чергу розлад проявляється різк...
детальніше

Як спілкуватися з літніми батьками

Вік дарує не тільки досвід і мудрість. Згодом добрі, чуйні люди з хорошим почуттям гумору, вміють красиво формулювати свої думки, можуть змінитися до невпізнання. Часто прожиті роки роблять людину гру...
детальніше

Залишилися питання?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші фахівці зв'яжуться з вами в найкоротші терміни!
або ж телефонуйте за номером: 093-170-57-36