Потрібна допомога? Телефонуйте зараз: 093-170-57-36 044-23-29-830

Мережа хоспісів в Києві та Київській області

Які завдання виконують хоспіси

У нашій країні до цих пір широко поширена помилкова думка, що установи цього типу є особливого роду будинками престарілих, куди відправляють людей похилого віку, які потребують постійного медичного нагляду та лікування. До недавнього часу хоспіс в Київській області був філією медичної установи, в яке прямували невиліковно хворі люди на останніх стадіях онкологічних хвороб, де вони знаходяться під контролем лікарів, отримуючи необхідні препарати і процедури. Сучасний хоспіс, крім надання необхідної медичної допомоги, передбачає ряд інших сервісів:

  • забезпечення комфортного перебування пацієнта;
  • харчування відповідно до призначеної при лікуванні дієтою;
  • консультації фахівців;
  • психологічну підтримку пацієнту і його родині.

Ці та інші послуги пропонує своїм пацієнтам колектив «Срібного Віку». Використовуючи досвід, накопичений нами за роки роботи в сфері догляду за людьми похилого віку, ми створили першокласний хоспіс для літніх. І ми сподіваємося, що переконаємо суспільство в тому, що хоспіс - не вирок, а сучасний медичний сервіс, покликаний максимально полегшити останні роки життя хворим.

Що пропонує хоспіс в Києві

Виходячи з озвучених вище завдань, фахівці мережі приватних будинків престарілих створили єдину модель по догляду за літніми пацієнтами, що страждають серйозними недугами. Ця модель дозволяє надавати послуги високої якості. Наш хоспіс для престарілих пропонує: · постійний медичний нагляд за хворим з боку досвідчених лікарів; · Забезпечення фізіологічних і психологічних потреб професійними медсестрами; · Реабілітаційні вправи, які допоможуть підтримувати життєдіяльність організму. Супроводжуючий важкі захворювання стрес ми мінімізуємо за допомогою затишній, майже домашній обстановки і уважного ставлення до потреб наших відвідувачів з боку персоналу. Пацієнтам ми пропонуємо комфортні номери, забезпечені системою екстреного зв'язку з персоналом. В організації побуту враховані всі нюанси, в чому нам допоміг великий практичний досвід, накопичений за роки роботи з людьми похилого віку. Хоспіс для лежачих хворих надає всі необхідні сервіси, щоб людина відчувала себе максимально комфортно в умовах, що склалися. Безсумнівно, більше вам розкажуть про наш хоспісі фото, які ви зможете подивитися на сайті.

У чому переваги приватного хоспісу

Ставши пацієнтом нашого центру тривалого перебування, гості користуються не тільки послугами висококваліфікованих лікарів і професійного обслуговуючого персоналу. Команда «Срібного Віку» пропонує цілодобову опіку, можливість відеозв'язку з близькими і трансфер для доставки пацієнтів до київського хоспісу. Наші гості користуються безкоштовними консультаціями провідних фахівців Національної Медичної Академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. У них беруть участь професори і кандидати медичних наук. Програма перебування передбачає спеціальне харчування на основі меню, розробленого спеціально для «Срібного Віку» в Інституті геронтології ім. Д.Чеботарьова НАМН України. Страви підбираються виходячи з діагнозу за рекомендацією лікаря. Для приготування їжі використовуються тільки якісні продукти. При необхідності, лікарі складуть персональне меню, а медсестри організовують харчування для хворих, позбавлених можливості рухатися. Інформацію про умови проживання і вартості послуг, які надає платний хоспіс, ви можете отримати, зателефонувавши за контактними телефонами. На сайті «Срібного Віку» можна замовити зворотний дзвінок.

Залишилися питання?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші фахівці зв'яжуться з вами в найкоротші терміни!
або ж телефонуйте за номером: 093-170-57-36