Потрібна допомога? Телефонуйте зараз: 093-170-57-36 044-23-29-830

Розпорядок дня

Распорядок дня

Розпорядок дня

У кожному з філій мережі приватних будинків для людей похилого віку «Срібний Вік» створена ідеальна обстановка для проживання людей похилого віку: гості проживають в комфортних номерах (1-2-3-4 місця) з зручними сучасними меблями. Всі кімнати обладнані засобами зв'язку з персоналом, приміщення відповідають нормам безпеки. Меню для чотириразового харчування розроблено фахівцями Інституту геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України. Страви готуються кухарями зі свіжих, екологічно чистих продуктів. За рекомендацією лікаря, для гостя будинку престарілих можна скласти індивідуальне меню. Тим, хто не може рухатися, харчуватися допомагає наш досвідчений персонал.

 
07.00
Підйом. Всі лежачі і не транспортабельні постояльці здійснюють ранковий туалет. Працівники пансіонату допомагають зробити все гігієнічні процедури.
08.00
Сонечко прокинулося, а разом з ним прокидаються і всі інші постояльці. Доброго всім ранку!
09.00
Кожен куточок пансіонату наповнюється смачним запахом свежеприготовленной каші і випічки, а це означає, що настав час сніданку. Постояльці запрошуються до їдальні, а тим, хто за станом здоров'я не може покинути свою кімнату, працівники закладу приносять сніданок прямо в ліжко. Смачного!
10.00
Час оздоровчих процедур. Після сніданку необхідно прийняти ліки і виконати всі вказівки лікарів.
11.30
Настав час відпочинку. Всі постояльці можуть спокійно займатися улюбленою справою. Хтось бере в руки пензля і фарби і починає малювати картини, хтось читає книги або просто відпочиває за переглядом улюбленого фільму або насолоджується природою в парку біля пансіонату.
13.00
Зголодніли? Напевно, так, а це значить, що необхідно підкріпитися. Настав час обіду.
14.00
У літньому віці дуже важливо розумно поєднувати активну діяльність і відпочинок. Саме тому необхідно дозволити своєму організму розслабитися і постаратися поспати. Настав час післяобіднього відпочинку, або, як називають його в дитячих садах, тихої години.
15.00
Вільний час. Кожен має право займатися тим, чим вважає за потрібне. Хтось спокійно прогулюється по саду, дихає свіжим повітрям. Інші ж можуть продовжити малювання, вишивку або читання книг. Можливо, когось відвідають близькі або ж друзі.
16.30

Всі бажаючі можуть відправитися в їдальню, де для них приготований полуденок. Якщо ви зголодніли, але за станом здоров'я не можете залишити свою кімнату, то співробітники пансіонату самі принесуть вам полуденок.
18.00
Час вечеряти. Легкий і смачну вечерю допоможе вам відновити витрачені за день сили.
19.00
Після вечері необхідно прийняти лікарські препарати і виконати всі рекомендації лікарів по відвідуванню спеціальних процедур.
20.30
Гаряче молоко з крапелькою меду і смачне домашнє печиво допоможуть відновити сили і сприяють міцному здоровому сну.
21.00
Час вечірнього туалету. Не транспортабельним пацієнтам приходять на допомогу працівники пансіонату.
22.00
Всім на добраніч і приємних сновидінь! Саме час лягати спати і набиратися нових сил. Завтра настане новий день, наповнений тільки приємними емоціями.

Залишилися питання?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші фахівці зв'яжуться з вами в найкоротші терміни!
або ж телефонуйте за номером: 093-170-57-36