Потрібна допомога? Телефонуйте зараз: 093-170-57-36 044-23-29-830

Перевезення лежачих хворих

Уявіть, що вам знадобилося забрати літнього родича додому з лікарні або перевезти його з села в місто, ближче до лікаря. У легкову машину лежачого хворого або інваліда помістити вийде. Та й в мікроавтобусі комфорт і безпеку забезпечити досить складно ...

За допомогою послуги «Перевезення хворих» це завдання буде вирішено! Ви уникнете проблем, які виникають при транспортуванні літніх людей в будинок престарілих лежачих хворих та інвалідів. Команда досвідчених медиків на спеціально обладнаному автомобілі допоможе швидко і безпечно перевезти хворого на будь-яку відстань.

Особливості медичного перевезення

На відміну від звичайної поїздки, транспортування хворих проводиться на спеціально обладнаному мікроавтобусі моделі Ford Transit Long в супроводі лікарів або санітарів, які мають навички надання невідкладної допомоги. У машині є обладнання для реанімації, медикаменти, носилки.

Якщо потрібно перевезення інвалідів у візках, в салоні є для цього достатньо вільного місця. Коляска фіксується, щоб сидить в ній людина була в безпеці під час поїздки, а складаний пандус допоможе занурити і вивантажити пасажира.

Коли потрібна медичне перевезення?

Доставка на спеціальному транспорті необхідна в таких випадках:

 • вам необхідно перевезти тяжкохворого пацієнта, лежачих хворих, людини з переломом кінцівки або інваліда;
 • потрібно швидко відвезти людину в лікарню для хірургічної операції (наприклад, транспортування хворих з переломами), проведення досліджень або здачі аналізів;
 • потрібно доставити пацієнта з одного лікувального закладу до іншого;
 • лежачий хворий виписаний з лікарні і його потрібно перевезти додому;
 • потрібно перевезти хворого для лікування в іншому регіоні країни.

Послугою «Перевезення хворого» користуються також рідні і близькі гостей мережі приватних будинків престарілих «Срібний Вік». Люди похилого віку з комфортом добираються до наших пансіонатів під наглядом досвідчених санітарів.

Переваги професійного сервісу

Ми допоможемо перевезти хворого по Києву, Київській області, а також доставимо пацієнтів до столиці з різних міст України: Житомира, Дніпра, Краматорська, Івано-Франківська, Полтави, Сум, Харкова, Львова та інших населених пунктів.

До плюсів спеціалізованого транспортування хворих в Києві також відносяться:

 • доступність: вартість послуги з перевезення лежачих хворих розраховується індивідуально, з урахуванням реальних витрат на транспортування, без накруток і переплат;
 • прозорість: на послугу перевезення лежачих хворих ціни озвучуються заздалегідь, а після отримання оплати оформляються відповідні документи;
 • оперативність: пасажира швидко доставлять до місця призначення, незалежно від часу, погоди і відстані;
 • гігієнічність: при перевезенні використовується одноразова білизна, а в холоди пасажира вкриють теплим чистим пледом;
 • доступного режиму: туалет, питна вода, додаткові санітари для перенесення повних людей (вагою понад 140 кг).

Є хворому важко ходити, мікроавтобус з допомогою спеціального приводу можна опустити підлогу на один рівень з землею.

 

logo

Часто задаваемые вопросы

 • ЗРУЧНО ЧИ ЇХАТИ ХВОРОМУ?

  Так, пасажир не буде відчувати в шляху занепокоєння. Автомобіль обладнаний пневматичною підвіскою, яка робить м'яким рух по будь-якого типу дороги. У салоні є система вентиляції і двозональний кондиціонер (зима-літо). 

 • А СКІЛЬКИ ЧАСУ ПОТРІБНО ЗАМОВИТИ ТРАНСПОРТУВАННЯ ХВОРОГО?

  Рекомендуємо планувати поїздку заздалегідь, особливо якщо ви хочете перевезти лежачого пацієнта або інваліда в інше місто. Зателефонуйте менеджеру або замовте зворотний дзвінок, щоб узгодити дату і час виїзду. Враховуйте, що навантаження людини, що не має можливості рухатися самостійно, займає деякий час

   

 • ЯК ПІДГОТУВАТИ ХВОРОГО ДО ПЕРЕВЕЗЕННЯ?

  Заздалегідь обговоріть з лікарем, чи можна транспортувати пацієнта. Якщо потрібно, отримаєте дозвіл на перевезення. Перед поїздкою лікар дасть хворому заспокійливе. В дорозі можуть знадобитися: питна вода, рушник, вологі серветки, підгузки або пелюшки. Для тривалої поїздки запасіться простий, легко засвоюваній їжею.

 • ЧИ МОЖНА СУПРОВОДЖУВАТИ ХВОРОГО?

  На відміну від карет «швидкої допомоги», в салоні мікроавтобуса є 3 зручних пасажирських сидіння для близьких пасажира, які захочуть їхати разом з ним.

 • ПІДНІМАЄ ЧИ САНІТАРНА БРИГАДА ХВОРОГО НА НЕОБХІДНИЙ ПОВЕРХ?

  Так, хворого обережно занесуть на потрібний поверх. Вартість послуги вам повідомить менеджер.

Залишилися питання?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші фахівці зв'яжуться з вами в найкоротші терміни!
або ж телефонуйте за номером: 093-170-57-36