Потрібна допомога? Телефонуйте зараз: 093-170-57-36 044-23-29-830

Ціни на проживання в будинку престарілих

Кожен відвідувач для нас – унікальна особистість, зі своїми особливостями, потребами, тому команда мережі приватних будинків для людей похилого віку «Срібний вік» розробляє до кожного зі своїх гостей індивідуальний підхід, заснований на вікових особливостях та медичних рекомендаціях. У цьому допомагає великий практичний досвід, накопичений за роки роботи з догляду за людьми похилого віку. В результаті, ми пропонуємо пакет послуг «Все включено», який задовольнить навіть найвибагливішу людину. Ціни на послуги в будинку для літніх людей є одним з важливих факторів, які потрібно враховувати при виборі місця для проживання людей похилого віку. Залежно від розташування, рівня комфорту та послуг, що надаються в будинку для людей похилого віку, вартість може змінюватись.

У мережі приватних будинків для людей похилого віку «Срібний Вік» ми прагнемо запропонувати нашим гостям максимально комфортне проживання за доступними цінами. Наші ціни формуються на основі індивідуальних потреб та можливостей наших гостей, і ми надаємо різноманітні пакети послуг, які дозволяють вибрати найбільш підходящий варіант.

Наприклад, ми пропонуємо пакет послуг «Все включено», який включає проживання, харчування, догляд, медичний догляд, розважальні заходи та багато іншого. Вартість цього пакету залежить від розташування будинку для людей похилого віку, рівня комфорту та додаткових послуг, що надаються в ньому. Також ми надаємо різні знижки та акції, які можуть знизити вартість проживання у наших будинках для людей похилого віку.

Ціни на проживання в будинку для літніх людей

Ціна проживання в будинку престарілих «Срібний Вік»

Сума оплати передбачає повноцінне регулярне харчування (4 рази на день), наявність у номерах зручних меблів, допомога доглядальниці (за потреби), послуги психолога.

Також встановлена для перестарілих у будинок для літніх вартість включає проведення розважальних заходів та свят для мешканців. Щоб більше дізнатися про встановлені на пансіонат для людей похилого віку ціни – рекомендуємо записатися на безкоштовну консультацію. Наші фахівці зв'яжуться з вами та обговорять усі деталі. Ви також можете замовити зворотній дзвінок оператора на сайті «Срібного віку». Можете бути впевнені: у нашому приватному будинку для людей похилого віку ціни відповідають високому рівню сервісу!

Якщо ж потрібна послуга доглядальниці для лежачого хворого, ціна розраховується окремо. Вартість доглядальниці може бути вищою, ніж вартість проживання в будинку для літніх людей, тому ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного випадку і готові обговорити всі деталі з нашими клієнтами.

service

Індивідуальні ціни залежать від таких факторів:

 • вік та стать;
 • щоденні фізіологічні потреби;
 • рекомендації дієтологів;
 • необхідний курс лікування;
 • реабілітаційні програми.
service

Також у ціну входить:

 • проживання та харчування;
 • вологе прибирання приміщень щодня;
 • регулярне прання речей та постільної білизни;
 • цілодобова охорона об'єкту.
service

І важливо враховувати, що у вартість проживання в будинку для літніх людей можуть бути включені додаткові послуги, такі як:

 • лікувальні процедури,
 • фізичні вправи,
 • психологічна підтримка тощо.

Наша команда завжди готова обговорити всі питання, пов'язані з цінами на наші послуги та допомогти вибрати найбільш підходящий варіант. Ми прагнемо надати максимально прозорі та лояльні ціни на послуги в будинку для людей похилого віку, щоб наші постояльці могли зробити усвідомлений вибір. Ми також надаємо можливість розрахунку вартості послуг на нашому сайті, де ви можете вибрати необхідні послуги та отримати попередню вартість проживання у наших будинках.

Однак, не варто забувати, що ціни на послуги в будинку для літніх людей можуть змінюватися в залежності від обраної категорії номера для проживання та кількості постояльців. Тому, щоб отримати точнішу інформацію про вартість проживання, рекомендуємо зв'язатися з нашими фахівцями та обговорити всі деталі.

Ми також пропонуємо різні форми оплати, щоб зробити проживання в нашому будинку для людей похилого віку максимально зручним для наших гостей. Ви можете вибрати найзручніший для вас спосіб оплати, який може включати щомісячні, щоквартальні або річні платежі.

Крім того, ми готові надати консультації з питань соціальної підтримки та можливих пільг, які можуть бути доступні нашим гостям.

Насамкінець, варто зазначити, що вартість послуг у будинку для літніх людей є важливим фактором при виборі місця для проживання літніх людей, проте не слід забувати про якість послуг, які надаються. Ми прагнемо забезпечити максимальний комфорт та безпеку наших гостей, надаючи якісні послуги та індивідуальний підхід до кожної людини. Ми готові відповісти на всі ваші запитання та допомогти вибрати найбільш підходящий варіант проживання в нашому будинку для літніх людей.

Залишилися питання?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші фахівці зв'яжуться з вами в найкоротші терміни!
або ж телефонуйте за номером: 093-170-57-36