Потрібна допомога? Телефонуйте зараз: 093-170-57-36 044-23-29-830

Ціни на проживання в будинку престарілих

Кожен відвідувач для нас - унікальна особистість, зі своїми особливостями, потребами, тому команда мережі приватних будинків престарілих «Срібний Вік» розробляє до кожного зі своїх гостей індивідуальний підхід, заснований на вікових особливостях і медичних рекомендаціях. У цьому допомагає великий практичний досвід, накопичений за роки роботи по догляду за людьми похилого віку. В результаті, ми пропонуємо пакет послуг «Все включено», який задовольнить навіть найвибагливішої людини.

 

   
Ціни на проживання в будинку для літніх людей

Ціна проживання в будинку престарілих «Срібний Вік»

Наш будинок престарілих в Києві ціни розраховує для кожного з гостей індивідуально. При цьому враховуються такі персональні показники, як:

  • вік і стать;
  • щоденні фізіологічні потреби;
  • рекомендації дієтологів;
  • необхідний курс лікування;
  • реабілітаційні програми.

Сума оплати передбачає повноцінне регулярне харчування (4 рази в день), наявність в номерах зручних меблів, допомога доглядальниці (при необхідності), послуги психолога. Для тих, хто перебирається жити на тривалий час в приватний будинок престарілих, ціна також враховує такі нюанси:

  • зміст і ремонт будівлі;
  • вологе прибирання приміщень кожен день;
  • регулярна прання речей і постільної білизни;
  • цілодобова охорона об'єкта.

Також встановлена ​​для переїхавших в будинок престарілих вартість включає проведення розважальних заходів і свят для мешканців. Щоб більше дізнатися про встановлені на пансіонат для людей похилого віку ціни - рекомендуємо записатися на безкоштовну консультацію. Наші фахівці зв'яжуться з вами і обговорять всі деталі. Ви також можете замовити зворотний дзвінок оператора на сайті «Срібного Віку». Можете бути впевнені: в нашому приватному будинку для літніх,ціни відповідають високому рівню сервісу!

Якщо потрібно доглядальниця для лежачих хворих ціна розраховується окремо, оскільки ціна доглядальниці з проживанням вище, ніж вартість догляду в пансіонаті для літніх людей.

 

 

Залишилися питання?

Заповніть форму зворотного зв'язку і наші фахівці зв'яжуться з вами в найкоротші терміни!
або ж телефонуйте за номером: 093-170-57-36